Faktoring abonamentowy w BPS Faktor S.A.

BPS Faktor S.A. zachęca swoich Klientów do skorzystania z prostej, wygodnej i przejrzystej oferty tzw. Faktoringu abonamentowego. Klienci, korzystający z faktoringu abonamentowego, ponoszą tylko jeden koszt tej usługi w formie miesięcznej opłaty abonamentowej. Za miesiąc, w którym została podpisana Umowa Faktoringu Abonamentowego, opłata nie jest pobierana.

„Faktoring abonamentowy to sposób na szybki dostęp do środków pieniężnych Klienta, zamrożonych na czas wynikający z terminów zapłaty na fakturach sprzedażowych. To dobry instrument finansowania swojej sprzedaży do stałych odbiorców, umożliwiający zachowanie dla tych odbiorców dłuższych terminów zapłaty, a tym samym podtrzymanie oferty cenowej w ramach kredytu kupieckiego.”mówi Adam Surowski - Wiceprezes Zarządu.

BPS Faktor S.A. oferuje Faktoring Abonamentowy z Regresem z limitami finansowania wyznaczanymi na podstawie aktualnych i przewidywanych obrotów Klienta ze swoimi kontrahentami i z uwzględnieniem stosowanych terminów płatności. W zamian za to Faktorant płaci stały miesięczny abonament, niezależny od intensywności, częstotliwości i tempa wykorzystywania limitów. W ramach faktoringu abonamentowego możliwe są limity faktoringowe nawet do wysokości 1 mln PLN z zapewnieniem elastycznego finansowania, dopasowanego do potrzeb Klientów. Produkt jest dostępny za pośrednictwem platformy internetowej, która umożliwia administrowanie należnościami i zarządzanie wierzytelnościami.

„Dzięki faktoringowi nasi Klienci uzyskują dostęp do dodatkowego finansowania obrotowego bez konieczności angażowania majątku trwałego na zabezpieczenie. Faktoring abonamentowy w prosty sposób zwiększa płynność finansową, poprawia wskaźniki płynnościowe i bilansowe oraz – poprzez weryfikację kontrahentów oraz monitoring płatności – zapewnia dużo większe bezpieczeństwo obrotu.”przekonuje Tomasz Szurmak - Prezes Zarządu.

Niewątpliwą zaletą nowego produktu BPS Faktor jest wprowadzenie tylko jednej, jednolitej opłaty za limit faktoringowy. Daje to Klientowi możliwość oszacowania z góry pełnych kosztów faktoringu oraz pozwala na precyzyjną kalkulację cenową wobec swoich odbiorców. Koszt faktoringu nie jest uzależniony od oceny jakościowej Klienta, liczby kontrahentów i terminów zapłaty faktur; wykorzystywanie limitów finansowania leży w pełni w gestii każdego Faktoranta.

Zainteresowanych ofertą faktoringu abonamentowego w Zrzeszeniu BPS prosimy o kontakt z Panem Łukaszem Boguszem, Dyrektorem Marketingu i Public Relations pod nr tel. 697 223 533,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.