Kariera

BPS Faktor S.A. tworzą osoby przedsiębiorcze, aktywne, zaangażowane w zdobywanie wiedzy i stale podnoszące swoje kwalifikacje. Jeżeli poszukujesz pracy i właśnie kończysz naukę, jesteś już absolwentem albo doświadczonym profesjonalistą i posiadasz wiedzę specjalistyczną w dziedzinie faktoringu oraz chcesz mieć ciekawą pracę, rozwijać umiejętności i chcesz związać swoją przyszłość z branżą  faktoringową, prześlij nam swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz dołącz następującą klauzulę:

1) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzania danych osobowych w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji jak i w przyszłych  procesach rekrutacyjnych:

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę oraz dla celów przyszłych rekrutacji."
lub

2) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jedynie w celu rozpatrzenia bieżącej aplikacji:

"Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."
 

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją  niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Przysługuje Pani/Panu prawo:

- do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

- do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych,

- do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji nie dłużej niż przez trzy miesiące od przesłania CV. Za zgodą kandydatów, dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych nie dłużej niż przez rok od przesłania CV. Po upływie okresu przetwarzania, dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

Kontakt do Administratora Danych Osobowych:

BPS Faktor S.A.
ul. Grzybowska 81, 00-844 Warszawa
tel. +48 /22/ 53 95 604
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektor Ochrony Danych:
Marcin Zadrożny
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.