Promocja dla Pracowników Banków Spółdzielczych

TRWA PROMOCJA BPS FAKTOR S.A. DLA AKTYWNYCH PRACOWNIKÓW BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH

Dla kogo Promocja?
Promocja skierowana jest do wszystkich Pracowników Banków Spółdzielczych współpracujących z BPS Faktor S.A. i polega na wskazywaniu Spółce nowych Klientów, z którymi zostaną podpisane i uruchomione umowy o świadczenie usług faktoringowych. Celem Promocji jest propagowanie sprzedaży faktoringu w Bankach Spółdzielczych.

Co zrobić, aby otrzymać premię pieniężną?
Aby wziąć udział w Promocji wystarczy zapoznać się z Regulaminem oraz przesłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy wg wzorów dokumentów stanowiących załączniki nr 1, 2, 3, 4 do Regulaminu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w tytule e-maila: „Nazwa Klienta - Zgłoszenie formularza sprzedażowego - Promocja dla aktywnych”.

Każdy Uczestnik Promocji, za spełnienie warunków określonych w Regulaminie, otrzyma atrakcyjną premię pieniężną! Wynagrodzenie dla uczestnika Promocji jest niezależne od wynagrodzenia przysługującego Bankowi Spółdzielczemu z tytułu umowy o współpracy zawartej z BPS Faktor S.A.

Szczegóły dotyczące Promocji dostępne są Regulaminie.

Zapraszamy do udziału w Promocji!

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Promocji osobą kontaktową jest Pan Jarosław Walewski, Dyrektor Biura Sprzedaży i Marketingu bezpośrednio pod nr tel. 665 663 055, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt do Zespołu Sprzedaży BPS Faktor S.A. dostępny na: https://bpsfaktor.pl/contact.